iZachodniopomorskie
- twój segregator informacji

Artystyczny sezon letni w Międzyzdrojach

Wakacje w Międzyzdrojach – słońce, plaża, wypoczynek, a także wiele wydarzeń kulturalnych, koncertów i atrakcji dla dzieci. Będzie się działo!

W cyklu Spotkanie z Audioteką w lipcu odwiedzą nas aktorzy filmowi i serialowi: Joanna Brodzik, Anna Dereszowska, Mateusz Damięcki, Antoni Pawlicki.

Przygotowaliśmy także szereg atrakcji teatralnych dla rodzin i dzieci: teatrzyk wakacyjny na Alei Gwiazd zapewni mnóstwo wrażeń dla dzieci i dorosłych.

Amatorom sztuk pięknych polecamy plenerowe warsztaty malarskie, które będą odbywać się w każdą środę na Alei Gwiazd.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Trochimczuk, artystka malarka, grafik, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie na kierunku Grafika. Ma na swoim koncie wystawy i plenery m.in. w Szczecinie, Międzyzdrojach, Szczecinku, Stargardzie, Marianowie.

W programie również animacje muzyczne dla dzieci –będziemy grać popularne piosenki na Bum Bum Rurkach, instrumentach perkusyjnych, tańczyć i śpiewać. Liczne atrakcje będą się odbywać na plaży przy molo –Klaun Mimi Konewka rozbawi wszystkie plażujące dzieci. Klaun Tomi zabierze milusińskich do krainy śmiechu i zabaw.

Dla miłośników śpiewu i muzyki polecamy Klasyczne Wtorki w Parku Chopina - koncerty wokalne i instrumentalne w wykonaniu znakomitych muzyków z całej Polski. Występy muzyczne będą się odbywać także na Alei Gwiazd – serdecznie zapraszamy!

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

 

Obserwujcie nasz profil na Facebooku, gdzie znajdziecie szczegółowy program imprez:

FB

YOUTUBE

 

Organizator:

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach