iZachodniopomorskie
- twój segregator informacji

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny "Dźwięki Wisły" ("Vistula Sounds")

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny pod nazwą "Dźwięki Wisły" / „Vistula Sounds” to coroczna, cykliczna impreza, o zasięgu międzynarodowym, z udziałem zagranicznych oraz polskich uczestników, gości i jurorów. Cechuje ją wysoki poziom artystyczny i organizacyjny. Festiwal posiada spójną koncepcję, choć łączy różne wydarzenia o charakterze kulturalnym, rozrywkowym i edukacyjnym w aspektach wokalnych, scenicznych i artystycznych. W ramach Festiwalu odbędą się 2 konkursy, 2 koncerty oraz 2 wycieczki promujące Ciechocinek i Toruń, 2 spotkania o charakterze międzynarodowej wymiany kulturalnej, a także Master Class-y, prowadzone przez międzynarodowych jurorów. "Dźwięki Wisły" nie jest imprezą komercyjną. Celem Festiwalu jest także promocja naszego kraju, polskiej kultury i tradycji wśród młodego pokolenia polskich oraz zagranicznych uczestników, a także gości. Ponadto Festiwal, jako wydarzenie otwarte dla tysięcy osób, wzbogaca obszerną ofertę kulturalno-rozrywkową Ciechocinka o atrakcyjną, wielokulturową imprezę na wysokim poziomie dla kuracjuszy, mieszkańców oraz turystów.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Uczestnicy, Goście i Widzowie niecierpliwie czekali na koleją edycję "Dźwięki Wisły".

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Festiwalu, znajdującymi się w Regulaminie, Programie i oraz opisie pod nazwą Pobyt na stronie organizatora.

Zgłoszenia do 1.07.2022r.

www.ce.sarsargsyan.com

festiwal@ce.sarsargsyan.com

vistulasounds.rejestracja@gmail.com

+48 574 189 777

+48 603 881 419

+48 501 775 160