iZachodniopomorskie
- twój segregator informacji

Zapisz dziecko na lekcje gry na fortepianie i zajęcia wokalne

     Chcesz zadbać o wszechstronny rozwój dziecka? Nauka gry na fortepianie to udowodniony sposób, aby wzbudzić pokłady kreatywności, rozwinąć pamięć, poprawić koncentrację i wiele innych korzyści.

     Muzyka wzbogaca świat dziecka, działa jako terapia, pozwalając oderwać się od rzeczywistości, relaksuje, poprawia nastrój, zmniejsza poziom stresu. Gra na instrumencie - to najbardziej efektywny trening dla mózgu, podczas gry na fortepianie angażujemy wszystkie zmysły, następuje stymulacja dwóch półkul, dziecko uczy się logicznego myślenia. Istnieje wiele badań naukowych, które dowodzą korzyści płynące z nauki gry na instrumencie. Nauka gry na instrumencie także uczy systematyczności, co owocuje również dobrymi wynikami w szkole. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku wszechstronny rozwój intelektualny i zaofiarować ciekawe spędzenie wolnego czasu – wypełnij formularz zgłoszeniowy na lekcje gry na fortepianie (zgłoszenie).

        Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje pasje wokalne – zapraszamy również na lekcje śpiewu (zgłoszenie). 

     Na zajęciach rozwijamy zdolności wokalne, uczymy się interpretacji utworu, nagrywamy piosenki w studiu, a także kręcimy teledyski.

     Indywidualne lekcje prowadzone są w Międzyzdrojach przez nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem. Postępy uczniów możecie Państwo zobaczyć w grupie na facebooku oraz zapraszamy na youtube.