iZachodniopomorskie
- twój segregator informacji

22.06.2019 Artistic Summer - XV edycja międzynarodowego projektu Karawana Kultury

Zapraszamy do Gryfic na Jubileuszową edycję Karawany Kultury. W festiwalu biorą udział soliści i zespoły z Rosji, Białorusi, Niemiec, Włoch/Sri Lanki, Uzbekistanu, Izraela, Polski.

W ubiegłym roku przegląd Artistic Summer of Culture Caravan (Lato Artystyczne Karawany Kultury) odbyły się w Auli historycznego budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim. W koncercie otwartych dla publiczności przesłuchań konkursowych mieszkańcy i gości Kamienia Pomorskiego zobaczyli solistów i zespoły z Polski, Rosji, Białorusi, Łotwy, Francji, Kazachstanu, Grecji. Była to muzyka instrumentalna (w tym orkiestry), wokal estradowy i klasyczny, musical, teatr, taniec. 

Ta edycja odbyła się we współpracy Kamieńskiego Domu Kultury, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Fundacji Benefis z Wolina. Wydarzenie objetę jest patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego.

W tym roku współogranizatorem jest Gryficki Dom Kultury (kontakty placówek kultury znajdziesz na naszej podstronie Kultura)

Organizator Fundacja Benefis